Hakkımızda

Gıda toptancılığındaki ticari faaliyetlerimizi, tamamına erdirdikten sonra, Buldan Tekstil ve Çeyiz Mağazamızı, 1996 yılında Bahçelievler’de açtık. Dokumacılığı eski yıllara dayanan Buldan Bezleri Ürünleri‘nin, o yıllarda tekrar ilgi görmeye başlaması; insanların artık doğal pamuklu, ipekli ve keten ürünlere yönelmek istemesi, başta annem olmak üzere, hepimizde yeni ufuklar açtı. Bir İzmir seyahatinde, annem ve babamın Buldan’a da uğrama fikriyle başlayan maceramız; seneden seneye kazandığımız tecrübeler;  ürün ve hizmet çeşitliliğimizin daha da genişlemesi ve akabinde yöresel ürünler pazarlama vurgusuyla, bu zamana kadar süregeldi. %100 pamuklu, ipekli dokuma kumaşlarla, her çeşit yöresel ev tekstil ürünlerinde; müşterilerimize, kaliteyi en ucuza satmayı görev edindik.

Son 12 yıldır, mesleki eğitimlerde, okullarda, hobi kurslarında kullanılabilen işlemelik, el dokuma ve fabrikasyon kurs kumaşlarına da ağırlık vererek, faaliyet alanımızı genişlettik. Faaliyet kapsamımızda, kurslar, meslek eğitim kurumları ve hobi kursları, geniş anlamda yer almaya başladı. İlkelerimizi, kursiyerlerimize, aradıkları ürünleri, en kaliteli olanaklarla sunma noktasına da sürdürmeyi hedefledik.

Hizmet sınırlarımızı olabildiğince açarak, ülkemizin yöresel dokumaları, kumaş zenginliği, ürün çeşitliliği ve el işçiliği konusundaki kültürel değerlerimizi bir araya toplayarak; insanımızın, hatta uluslararası düzeyde bu ürünlere ihtiyaç duyan herkesin, hizmetinde olmak istiyoruz ve olmaya devam edeceğiz.